AVM Referanslar

Astoria

Astoria Alışveriş Merkezi Port VALE ' yi seçti.

Bir yandan alışveriş yapmanın keyfini çıkarırken diğer yandan da aracınızın güvende olduğunu ve sizin yerinize aracınızın eğitimli kişiler tarafından park edildiğini bilmek artık çok daha rahat. Port VALE artık Astoria ‘ ya gelen tüm ziyaretçilere vale servisinde 2010 senesinden buyana profesyonelce hizmet veriyor.

Capitol

Capitol Alışveriş Merkezi Port VALE ' yi seçti.

Bir yandan alışveriş yapmanın keyfini çıkarırken diğer yandan da aracınızın güvende olduğunu ve sizin yerinize aracınızın eğitimli kişiler tarafından park edildiğini bilmek artık çok daha rahat. Port VALE artık Capitol' e gelen tüm ziyaretçilere vale servisinde 2007 senesinden buyana profesyonelce hizmet veriyor

212 Avm

İstanbul 212 Alışveriş Merkezi Port VALE ' yi seçti.

Bir yandan alışveriş yapmanın keyfini çıkarırken diğer yandan da aracınızın güvende olduğunu ve sizin yerinize aracınızın eğitimli kişiler tarafından park edildiğini bilmek artık çok daha rahat. Port VALE artık 212 AVM’ e gelen tüm ziyaretçilere vale servisinde 2009 senesinden buyana profesyonelce hizmet veriyor.

Sakıp Sabancı Müzesi

Sakıp Sabancı Müzesi Port VALE ' yi seçti.

Bir yandan boğazın keyfini çıkarırken diğer yandan da aracınızın güvende olduğunu ve sizin yerinize aracınızın eğitimli kişiler tarafından park edildiğini bilmek artık çok daha rahat. Port VALE artık SSM ‘ e gelen tüm ziyaretçilere vale servisinde 2008 senesinden buyanaprofesyonelce hizmet veriyor.

Hilton Taksim

Hilton Taksim Port VALE ' yi seçti.

Bir yandan eğlencenin keyfini çıkarırken diğer yandan da aracınızın güvende olduğunu ve sizin yerinize aracınızın eğitimli kişiler tarafından park edildiğini bilmek artık çok daha rahat. Port VALE artık Hilton ‘ a gelen tüm ziyaretçilere vale servisinde 2012 senesinden buyana profesyonelce hizmet veriyor.

Bursa Koru Park

Bursa Korupark Alışveriş Merkezi Port VALE ' yi seçti.

Bir yandan alışveriş yapmanın keyfini çıkarırken diğer yandan da aracınızın güvende olduğunu ve sizin yerinize aracınızın eğitimli kişiler tarafından park edildiğini bilmek artık çok daha rahat. Port VALE artık Korupark' a gelen tüm ziyaretçilere vale servisinde 2012 senesinden buyana profesyonelce hizmet veriyor.

İzmir Optimum

İzmir Optimum AVM Port VALE ' yi seçti.

Bir yandan alışveriş yapmanın keyfini çıkarırken diğer yandan da aracınızın güvende olduğunu ve sizin yerinize aracınızın eğitimli kişiler tarafından park edildiğini bilmek artık çok daha rahat. Port VALE artık İzmir Optimum ' a gelen tüm ziyaretçilere vale servisinde 2011 senesinden buyana profesyonelce hizmet veriyor.

Metro Port AVM

PortVALE Metro Port Busidence'de 

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için,  yeni merkezimiz olan Metro Port AVM ‘ de start aldık..AHL ‘ e sadece 3 dakika uzaklıkta.

Başarı Tesadüf Değildir.